UFC ON ESPN+18: CUTELABA-ROUNTREE W KARCIE

Dwudziestego ósmego września w Danii odbędzie się UFC on ESPN+18, a do głównej karty dodano następne zestawienie. W wadze półciężkiej odbudowy będzie szukał Ion Cutelaba (14-4), ale łatwe to nie będzie, bo naprzeciwko stanie Khalil Rountree (8-3).

Mołdawianin miał dobrą passę i udowodnił, że należy do niebezpiecznych zawodników stójkowych. W zaledwie 22-sekundy zdemolował Luisa Henirque Da Silve, a pod koniec pierwszej odsłony Gadzhimurada Antigulova. Ostatnia walka ‘’Hulka’’ odbyła się na UFC on ESPN+8, gdy po naprawdę dobrym początku w drugiej odsłonie poddał go Glover Teixeira.

29-latek również w stójce włada największymi atutami, co mu dało dobrą passę w największej organizacji świata. Dodajmy, że nic nie zapowiadało tego TUF 23, gdzie prezentował z średniej strony. ‘’The War Horse’’ po minucie i 36-sekundach znokautował Gokhana Saki , czym bardzo zyskał w swojej dotychczasowej karierze. Nie było już tak dobrze przy następnym starcie, gdy szybko i sprawnie znalazł na niego sposób Johnny Walker. Ostatnie starcie Khalila odbyło się na UFC 236, gdy ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Eryka Andersa, który w tej walce zebrał duże manto.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.