CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA WZMOCNIENIE

Redakcja, Informacja własna

2019-07-14

Taoistyczne Taichi, bo o nim będzie mowa podczas pięciodniowego lub dla mniej wymagających weekendowego warsztatu dalekowschodnich sztuk walki. Wzmocnienie całego organizmu to trudna sztuka, ale praca wewnętrzna 'w oparciu o kości' i trzymające je ścięgna to oczywiście najważniejszego elementu każdego ruchu, bez względu jaki sport uprawiamy, czy też wogóle ruch jako taki jest nam obcy. to będzie niezapomniany kontakt ze sobą, a kto wie, może własnie rozpocznie się prawdziwa ścieżka poznania siebie? Bo z poznawaniem swojego potencjału możliwości, rzec by można - otwera się cały świat.

Ci którzy skorzystają z tego przepisu na świadomy ruch mogą liczyć na udane życie w Zdrowiu bez kontuzji, zgodnie z reguła TaiChi, która mówi, że jest to Sztuka długowieczności z zachowaniem zdrowia! W kosztach warsztatu wliczone są posiłki dla wszystkich grup żywieniowych, przygotowane na miejscu przez wyspecjalizowanych kucharzy - to równie ważne jak same ćwiczenia.

Jaki jest więc przepis na wzmocnienie całego organizmu, a jednocześnie wakacyjny relaks? Przepis jest ...aż tak prosty - że zarazem trudny. Kto poznał choć trochę tajniki dalekowschodnich praktyk, na pewno skorzysta z warsztatu z bezpośrednimi uczniami Mistrza Moy.

Warsztaty rozpoczynają się już w środę 17 lipca od godziny 10:00, a rejestracja przez stronę internetową www.TaiChi.pl >>> lub już od 8:00 w sali szkoły przy ulicy ul. Strąkowej 3a w Krakowie - Dojazd wg mapy >>>, oczywiście istnieje forma weekendowa, od 19 lipca - również od godziny 10:00. Wybór należy do Ciebie.

Warsztaty Taoistycznego Tai Chi w Krakowie