Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-14

 


CZAS DLA SIEBIE, CZAS NA WZMOCNIENIE

Inne - Inne

Okazja dla wszystkich, którzy nie mają planu na najbliższy weekend, a coś słyszeli, lub coś spróbowali zrobić dla własnego ciała i umysłu. Jaki jest więc przepis na wzmocnienie całego organizmu, a jednocześnie wakacyjny relaks? Przepis jest ...aż tak prosty - że zarazem trudny. Kto poznał choć trochę tajniki dalekowschodnich praktyk, na pewno skorzysta z warsztatu z bezpośrednimi uczniami Mistrza Moy. [Czytaj więcej]SHIELDS vs NUNES KOBIECA WERSJA FLOYD vs CONOR?

Sporty uderzane - Boks

Dwukrotna mistrzyni olimpijska i królowa wagi średniej w boksie zawodowym, Claressa Shields (9-0, 2 KO) jest przekonana o swojej wyższości nad Amandą Nunes, uważaną przez wielu za najlepszą zawodniczkę MMA wszech czasów. Brazylijka znokautowała byłą zawodową mistrzynię świata w boksie - Holly Holm - podczas niedawnej gali UFC 239 w Las Vegas i potwierdziła swoją kapitalną formę. [Czytaj więcej]UFC ON ESPN+13: RANDAMIE POTRZEBOWAŁA 16-SEKUND!

MMA - Świat

Przedstawiamy wyniki UFC on ESPN+13, która w sobotę się odbędzie w Sacramento. W walce wieczoru zachwyciła była mistrzyni Germaine De Randamie (9-3), która w zaledwie 16-sekund zapewniła pierwszą przegraną w rekordzie Aspen Ladd (8-1). Miejmy nadzieje, że Holenderka już niebawem skrzyżuje rękawice z mistrzynią. [Czytaj więcej]