KOWALKIEWICZ: NIE PODDAJE SIĘ, ZROBIŁAM WAKACJE

Karolina Kowalkiewicz przegrała swój ostatni pojedynek z Alexą Grasso i po walce podzieliła się ze swoimi fanami rekleksjami, dotyczącymi samej walki jak i całej kariery zawodniczki.

- Już nie jestem tą samą zawodniczką, co kiedyś. Niestety bolesna prawda jest taka, że najlepsze lata i szczyt formy mam już za sobą. Jest dużo młodych, utalentowanych, ambitnych zawodniczek, którym trzeba ustąpić miejsca… Ale nie martwcie się, jeszcze wrócę i będę dawać dobre walki, może nie na samym „szczycie”, ale dostarczę Wam wielu emocji, dajcie mi tylko trochę czasu… Jeszcze raz dziękuję!

Kowalkiewicz gościła niedawno w programie Dzień dobry wakacje, gdzie opowiedziała o przygotowaniach do kolejnej walki.

- Nie poddaję się. Zrobiłam sobie króciutkie wakacje. Teraz wracam do treningów. Niedługo rozpocznę przygotowania do kolejnej walki. Nie żyję przeszłością. Skupiam się na tym co jest tu i teraz.

Polka w ostatnich trzech pojedynkach, musiała uznawać wyższość rywalek. Po przegranej przez brutalny nokaut z aktualną mistrzynią Jessicą Andrade, reprezentantka Shark Top Team, przegrywała decyzjami sęziowskimi z Michelle Waterson oraz Alexą Grasso.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.