SZEF BELLATORA ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ Z KSW

Aleksander Hutyra, Informacja własna

2019-07-23

Jeden z włodarzy KSW, Martin Lewandowski mówił niedawno, że chciałby pozyskać jednego zawodnika z Bellatora na wrześniową galę w Londynie. Jeden z czołowych fighetrów kategorii półśredniej w organizacji Scotta Cookera, Paul Daley, zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym rzucił wyzwanie aktualnemu mistrzowi KSW w limicie do 77 kg, Roberto Soldiciowi

W rozmowie z Fansided.com, szef Bellatora wypowiedział się na temat potencjalnej współpracy z największą polską organizacją. 

- Piszemy do siebie z Martinem w tej sprawie już od jakiegoś czasu. Bardzo chcielibyśmy doprowadzić do współpracy, ale problemem mogą być terminy. Oni chcą mieć galę w wrześniu, a my jesteśmy dość zajęci swoimi sprawami w Wielkiej Brytanii. Właśnie ogłosiliśmy kolejną walkę Michaela Page’a. Oni potrzebują Paula Daleya, ale on może będzie dla nas walczyć w październiku. Spróbujemy to wszystko poukładać.

Cooker jest otwarty na kwestię współpracy.

- Myślę, że ostatecznie dojdzie do naszej współpracy. Rozmawiamy o tym z Martinem już od półtora roku lub dwóch lat. Ludzie muszą być cierpliwi, ponieważ każdy z nas musi zajmować się swoimi sprawami i musimy dopasować się czasowo. Szanuję Martina jako promotora i postrzegam go jako dobrego biznesmena. Z przyjemnością więc chciałbym z nim współpracować.