BELLATOR 225: DEBIUT NICKA NEWELLA

Nick Newell (15-2) miał zamierzony cel, którym było dostanie się do największej federacji na świecie. Po ostatniej pewnej przegranej w Contender Series marzenia runęły, więc była pora na zastanowienie. 33-latek jest w kręgu zainteresowań czołowych organizacji. Tym samym postanowił przyjąć ofertę i dwudziestego czwartego sierpnia zadebiutuje w Bellatorze podczas 225, gdy zmierzy się z Corey'em Browningiem (5-2).

Przypomnijmy, że ''Notorious'' głównie zainteresowanie wzbudził faktem atutu jednej ręki. Jest niepełnosprawny, a mimo to daje popis w klatce i parokrotnie udowadniał, że choćby charakteru brakować mu nie będzie. Newell po ostatniej przegranej już się odbudować i teraz czeka go następny przystanek.

Jego przeciwnik Browning nie może pochwalić się znakomitym rekordem, ale jest niezłym testerem. W poprzednim roku poddał Kevina Fergusona Jr., który jest synem uznanego Kimbo Slice. To nie koniec, bo w tym roku w Newcastle był w opałach, ale ostatecznie na początku trzeciej rundy znalazł sposób na zapewnienie pierwszej przegranej w rekordzie Aarona Chalmersa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.