UFC 243: TAI TUIVASA NA STADIONIE W MELBOURNE

Piątego października na stadionie w Australii odbędzie się UFC 243, więc pora na lokalne gwiazdy! Kategoria ciężka ciesząca się od lat popularnością, a w niej mocno bijący Tai Tuivasa (10-2). 26-latek będzie miał szansę odbudować się, bo w starciu z Sergey'em Spivakiem (9-1) jest pewnym faworytem. Czy i tym razem doczekamy się tradycyjnego wypicia piwa z buta?

''Bam Bam'' jeszcze nie dawno był niepokonany w największej organizacji na świecie, a kolejnymi zwycięstwami wypracował swoją markę. Przyszła pora na testy z ścisłą czołówką i pojawiły się poważniejsze błędy. Tuivasa miał swoje momenty, ale to było za mało na wygraną z Juniorem Dos Santosem. Ostatnia walka Taia odbyła się na UFC 238, gdy jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Blagoy'em Ivanovem.

Ukrainiec trafił z nieskazitelnym rekordem do UFC, a wszystkie swoje dziewięć zwycięstw zakończył szybko przed czasem. ''Polar Bear'' ostatnie starcia odnotował z bardziej doświadczonymi zawodnikami jak Travis Fulto, czy Tony Lopez. Mimo wszystko można powiedzieć, że jego rekord jest spokojnie budowany, a potem jest szybko o weryfikacje. Można tak powiedzieć o debiucie, gdy pokazał się z słabiutkiej strony, bo w zaledwie 50-sekund zdemolował go Walt Harris.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.