UFC ON ESPN 2: WEIDMAN-REYES W WALCE WIECZORU

Osiemnastego października w Bostonie odbędzie się UFC on ESPN 2, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru. Chris Weidman (14-4) jak zapowiadał tak  też zrobi! Były mistrz kategorii średniej przechodzi do wyższej wagi, aby jeszcze powalczyć o najwyższą stawkę. 35-latek w debiucie zmierzy się z niepokonanym Dominickiem Reyesem (11-0), a zwycięzca będzie bliski mistrzowskiej szansy.

''Al American'' ostatnich czasów nie może zaliczyć do udanych, ponieważ z pięciu ostatnich walk wygrał tylko jedną. Zabrzmi to dziwnie, ale prawie w każdym tym pojedynku miał swoje momenty i nie takim rezultatem musiało to się skończyć. Weidman w poprzednim roku stoczył tylko jedną walkę, gdy chciał podtrzymać passę zwycięstw zaczętą od ważnego zwycięstwa z Kelvinem Gastelumem. Na UFC 230 dał wojnę, która w trzeciej odsłonie zakończyła się przegraną przed czasem z Ronaldo Souzą.

Amerykanin ostatnio zapewniał, że nie może być możliwości, gdy Jan Błachowicz wyprzedzi go w drodze po pas. 29-latek zaryzykuje i będzie to dla niego duże wyzwanie w karierze. Reyes po znakomitych zwycięstwach z Jaredem Cannonierem, czy Ovince St. Preuxem dał wyrównany pojedynek. W Londynie usłyszeliśmy split, który okazał się kontrowersyjny w zwycięskim pojedynku z Volkanem Oezdemirem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.