JURAS JEDNYM Z PROWADZĄCYCH PROGRAMU W POLSACIE

Łukasz Jurkowski (17-11) należy do zawodników, którzy poza startem mają naprawdę dużo do roboty! 38-latek nie zamierza zwalniać, bo tym razem będzie jednym z prowadzących programu Ninja Warrior Polska, który zobaczymy w Polsacie. Weteran KSW zmierzy się z ciekawym wyzwaniem, a będzie mu towarzyszyć Jerzy Mielewski oraz Aleksandra Szwed.

A oto opis programu ze strony Polsat.pl:

''Ninja Warrior'' to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać, nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej. Jego ostatni etap ukończyli tylko nieliczni. I tylko oni mają prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja.

W programie mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Bo ''Ninja Warrior'' to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie – oraz milionom widzów – że niemożliwe nie istnieje.

Do zawodów ''Ninja Warrior'' zgłosić może się każdy, kto ma ukończone 18 lat i chce stawić czoła wyzwaniu. Nie liczy się płeć ani doświadczenie. Na starcie może stanąć zarówno listonosz, księgowa, emerytowany żołnierz, student, jak i doświadczony atleta. Do mety, którą stanowi legendarna Góra Midoriyama, dotrą jednak tylko najlepsi. Nic dziwnego. W końcu tor „Ninja Warrior” jest dopracowany w każdym szczególe i rozwijany od ponad 20 lat. Taką konstrukcję pokonać może jeden na milion!

Program budzi ogromne emocje na całym świecie. Jest emitowany w kilkudziesięciu krajach, a jego zwycięzcy stają się legendami i ulubieńcami widzów. Ninja Warrior w końcu zawitał do Polski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.