HEJTER AKOPA ZAWALCZY NA SILESIAN MMA CHALLANGE 2

Druga gala organizacji Silesian MMA Challange, która zaplanowana jest na wrzesień tego roku, jak zapowiadają organizatorzy, ma odbyć się z przytupem.

Charakterystycznym już dla federacji elementem show jest walka nietypowego uczestnika. Tym razem organizatorzy sięgnęli po postać Dariusza Slerheja, który internetowej społeczności znany jest jako naczelny "hejter Akopa". Jakiś czas temu Szostak postanowił rozparwić się ze swoim prześladowcą, zapraszając go na sparing, co uwiecznił na nagraniu, które opublikował w sieci. W sieci ukazał się jednak tylko urywek sparingu, na którym widać jak Akop wykonuje skuteczne obalenie. 

Slerhej podpisał niedawno kontrakt z organizacją Silesian MMA Challange, dla której ma stoczyć debiutancką walkę na wrześniowej gali. Jak podkreśla organziator pojedynek ma być przetarciem do zawodowej walki z Akopem. 

Szostak poinformował ostatnio za pomocą mediów społecznościowych, że nie planuje powrotu do startów w MMA, jednak czy zmieni zdanie i wróci by stoczyć kolejną, tym razem oficjalną walkę ze swoim hejterem?

Gala Silesian MMA Challenge odbędzie się 21 września w Mysłakowicach. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.