JAN BŁACHOWICZ: ZASŁUŻYŁEM NA WALKĘ O PAS

Jan Błachowicz po znokautowaniu Luke'a Rocholda domaga się walki o pas. Polak na swoim Twitterze rzucił wyzwanie aktualnemu mistrzowi Jonowi Jonesowi.

- Nie jestem klawiaturowym wojownikiem na Twitterze, nie mam miliona fanów na Instagramie, nie jeżdżę sportowymi samochodami ze złotym łańcuchem na szyi… Ale JESTEM jednym z TOPOWYCH zawodników w mojej kategorii i dzięki mojej uczciwej i ciężkiej pracy, ZASŁUŻYŁEM NA WALKĘ O PAS. Gwarantuję widowisko godne UFC. Jonny Bones – tu i TERAZ!

Błachowicz ma bardzo dobry bilans w ostatnich 6 pojedynkach, bowiem przegrywał jedynie z Thiago Santosem, który sprawił ogromne problemy Jonesowi w ostatniej walce. Cieszyński Książe zostawiał na przegranym polu takie nazwiska jak: Jimi Manuwa, Jared Cannonier, Nikita Krylov czy wspomniany wcześniej Rockhold. 

Ze względu na sytuację panującą aktualnie w kategorii półciężkiej, Polak wydaje się być jednym z głównych faworytów do walki o pas mistrzowski, jednak jak sam twierdzi być może potrzebne będzie jeszcze jedno zwycięstwo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.