UFC: TO KONIEC CRIS CYBORG W ORGANIZACJI?

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2019-08-03

Prawdopodobnie Cristiane Justino (21-2) po sobotnim sukcesie w Kanadzie nie dostanie swojej następnej szansy od największej organizacji na świecie. Brazylijka ponownie domagała się walki o pas, który dzierżyła i weszła w gierki słowne z prezydentem UFC. Do tego wypowiedz Dana White została zmanipulowana w materiale wideo.

- Jest zwolniona z kontraktu i wszelkich umów. Może iść sobie negocjować z Bellatorem i wszystkimi innymi organizacjami. Tam będzie mogła toczyć te swoje łatwe walki - powiedział White w rozmowie z Laurą Sanko.

Bez wątpienia ucierpi na tym kategoria piórkowa, gdzie mistrzynią jest niekwestionowana Amanda Nunes (18-4). Amerykanin nie widzi problemu, bo zamierza szukać następnych talentów, które będą mogły w przyszłości zmierzyć się z królową. To nie koniec, bo Cyborg za pomocą konta społecznościowego postanowiła przeprosić prezydenta UFC za zaistniałą sytuację.

- Chcę poinformować wszystkich, że film został zmontowany przez mój zespół produkcyjny, tak aby wyglądało na to, że Dana powiedziała mi ''kiedy słyszysz, że mówię coś na twój temat, nie mówię prawdy”. Dana nie powiedziała tego do mnie, a napisy w filmie były nieprawidłowe. Jak widać na oryginalnym filmie, Dana rzeczywiście powiedziała ''kiedy słyszysz, że mówię coś na twój temat, nie mówię negatywnych rzeczy o tobie'' - napisała Cyborg.