KSW 50: RADCLIFFE POZNAJCIE RYWALA CHMIELEWSKIEGO

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2019-08-03

Jason Radcliffe (15-7) będzie ostatecznie przeciwnikiem Antka Chmielewskiego (32-17), który czternastego września w Londynie podczas KSW 50 ma zakończyć swoją barwną karierę. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w naszym kraju. Teraz już tradycyjnie będziemy przechodzić do przeciwników naszych reprezentantów, abyście mogli ich bliżej poznać!

''The Assasin'' ma styl, który może dla wielu się podobać! Jeśli wygrywa to szybko przed czasem, ta sama zasada obowiązuje jeśli chodzi o jego przegrane pojedynki. Co ciekawe wojownik z Londynu wiele swoich starć kończył przed pierwszą minutą! Jason swoje walki toczył głównie w Wielkiej Brytanii, ale pojawił się również w Bellatorze, czy choćby na galach w Indiach.

Radcliffe może pamiętać z roku 2017, gdy dostał szansę mistrzowską w czołowej organizacji Cage Warriors. Nie był to udany pojedynek, bo w zaledwie 32-sekundy przegrał z Oskarem Piechotą, który zapewnił sobie kontrakt z UFC. Brytyjczyk może aktualnie pochwalić się serią dwóch zwycięstw z rzędu, a ostatnia miała miejsce w wspomnianej największej federacji na wyspach.