UFC: JONES W WADZE CIĘŻKIEJ, BŁACHOWICZ POCZEKA

W ostatnim czasie sporo mówi się o potencjalnym starciu Jana Błachowicza z Jonem Jonesem. Polak w mediach społecznościowych nawołuje o ten pojedynek, jednak jak się okazuję, szef UFC Dana White ma co do Jonesa inne plany. 

Mistrz kategorii półciężkiej nie ma jeszcze potwierdzonego żadnego pojedynku, ale na horyzoncie jest jeszcze trzecia walka z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej, Danielem Cormierem, którego Jones pokonywał już dwukrotnie, ale w limicie dywizji półcieżkiej. Takim właśnie pojedynkiem zainteresowany jest Dana White.

- Starcie Cormiera z Jonesem nie musi się wydarzyć, ale uważam, że ludzie chcą to zobaczyć ponownie. Ja chcę zobaczyć to ponownie, uważam też, że obaj zawodnicy tego chcą. Chciałbym, aby zmierzli się w wadze ciężkiej, ale oni są tak uparci, że chcą tego starcia w wadze półciężkiej.

Cormier już 17 sierpnia na gali UFC 241 w Anaheim stanie pzred kolejną obroną mistrzowskiego pasa królewskiej kategorii, w którym zmierzy się w starciu rewanżowym ze Stipe Miociciem. DC odebrał Miocicowi tytuł, nokautując go w pierwszej rundzie pojedynku. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.