UFC 244: ANDERSON-WALKER W GŁÓWNEJ KARCIE

Drugiego listopada w Nowym Jorku odbędzie się UFC 244, a do głównej karty dodano ciekawe zestawienie w kategorii półciężkiej. Eksplozywny Johnny Walker (17-3) będzie szukał następnego nokautu, ale łatwe to nie będzie, bo po nogi ruszy Corey Anderson (12-4).

Brazylijczyk ma za sobą trzy zwycięstwa, a kolejne tak efektowne może skutkować nawet mistrzowską szansą. 27-latek toczył pojedynki w kategorii ciężkiej, ale nie wyglądał tam najlepiej, więc wrócił do pierwotnej wagi i poprzez Contender Series wywalczył kontrakt. Wojownik z Rio De Janeiro w niecałe dwie minuty rozprawił się z Khalilem Routree. Ostatnie dwie walki Walkera to demolka, bo w 15-sekund znokautował Justina Ledeta, a w 36-sekund Mishe Cirkunova.

W przypadku Amerykanina jest podobnie, bo następne zwycięstwo może skutkować szansą, na którą czeka. 29-latek aktualnie może pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu. Wszystkie miały miejsce w poprzednim roku, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonywał Patricka Cumminsa, Glovera Texeire, czy IIira Latifiego. Mało kto może być fanem stylu Andersona, ale trzeba przyznać mu precyzje i dochodzenie do celu, bo swoimi zapasami i ciągłymi sprowadzeniami zaszedł już bardzo daleko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.