THIAGO SANTOS CHCE REWANŻU Z JONESEM

Thiago Santos pokazał się z bardzo dobrej strony w starciu mistrzowskim z Jonem Jonesem. Brazylijczyk sprawił aktualnemu mistrzowi spore problemy, mimo kontuzji kolana, której nabawił się już na początku pojedynku. W rozmowie z ESPN, Marreta powiedział, że nie zgadza się z werdyktem sędziów i chciałby stoczyć rewanż.

- Czuję się już lepiej. Pierwsze tygodnie były ciężkie i bardzo bolało, ale najważniejsze, że operacja się udała i zaczynam wracać do zdrowia. Do 6-8 miesięcy zajmie mi pełna regeneracja. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby wrócić jak najszybciej. Oglądałem naszą walkę. Ciężko na to patrzeć. Jeżeli byłbym sędzią, to dałbym sobie wygraną. Uważam, że wygrałem 1,2 i 5 rundę. Myślę, że sędziowie wybrali Jonesa, bo gość jest mistrzem. Pretendent zawsze musi zrobić coś ponadto, aby wygrać po 25 minutach. Musi być rewanż. Tak szybko, jak tylko będę zdrowy w 100%. Musimy do tego wrócić i sprawdzić kto powinien był zostać mistrzem.

Plany w w zorganizowaniu rewanżu może pokrzyżować fakt, że Santos pojedynek z Jonesem okupił poważną kontuzją i zmuszony będzie pauzować aż do 2020 roku. Brazylijczyk jest jednak w stanie poczekać na swoją szansę.

- Ciężko powiedzieć jak UFC rozważy moją decyzję, patrzą różnie. Nie skupiajmy się na tym, a na procesie regeneracji. Na to przyjdzie jeszcze czas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.