KAYLA HARRISON CHCE PRZYWITAĆ CYBORG W PFL

Cris Cyborg po rozstaniu się z UFC nie może z pewnością narzekać na brak ofert. Jedną z najciekawszych opcji dla Brazylijki wydaje się być kontrakt z PFL, która organizuje turnieje, w których główną wygraną jest milion dolarów. Jedna z największych gwiazd tej organizacji Kayla Harrison jest gotowa przywitać w klatce Cris Cyborg. W rozmowie z TMZ, dwukrotna mistrzyni olimpijska w Judo wypowiedziała się na temat potencjalnej walki z Brazylijką. 

- Cześć Cris, słyszałam, że straciłaś pracę, ale jeśli jesteś zainteresowana to PFL ma dla Ciebie specjalne miejsce – drugie. Myślę, że pasowałaby do tej organizacji. Po pierwsze, walczymy w 155 funtach, nie w 145 więc nie zabijałaby się, aby zrobić wagę. Po drugie, nie ma zbyt wiele dziewczyn na świecie, które dadzą jej dobrą walkę. Pokonałabym Cris Cyborg jeśli przyszłaby do PFL. Żadna organizacja nie zaoferuje jej takiej przeciwniczki.

Harrison z 5 zwycięstwami na koncie, pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. 29-latka tylko jedną z walk zwyciężyła na pełnym dystansie, pozostałe cztery przeciwniczki kończyła przed czasem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.