SCHEVCHENKO PEWNA TRYLOGII Z NUNES

Aleksander Hutyra, Informacja własna

2019-08-07

Valentina Schevchenko niedawno zdobyła pas mistrzowski kategorii do 125 funtów, ale nadal jednym z jej głównych celów jest doprowadzenie do trzeciego starcia z Amandą Nunes. To właśnie Bullet sprawiła do tej pory najwięcej problemów podwójnej mistrzyni i z pewnością starcie obu zawodniczek z punktu widzenia matchmakera miałoby sens. 
 
- Jeśli mówimy o mnie i Amandzie, to jest dość skomplikowane, bo może mieć rewanż z Cris Cyborg. Zobaczymy, co zdecyduje góra. Myślę o naszej trzeciej walce. Może ona tego nie chce ani ja, ale to się stanie prędzej czy później. Tak jest od zawsze i nie jest to pod naszą kontrolą.

Przed Valentiną jednak nie lada wyzwanie, bowiem na UFC on ESPN+ 14 w obronie pasa zmierzy się z doświadczoną Liz Carmouche

- Jestem szczęśliwa, bo zawitam do Urugwaju. Ameryka Łacińska to część mojego życia, spędziłam tam 8 lat. Mieszkaliśmy z rodziną w Peru, ale nie zwiedziliśmy tylko Urugwaju ze wszystkich krajów. Liz to silna zawodniczka MMA. Postaram się zrobić co w mojej mocy, aby zatrzymać pas. Jestem wszechstronna. Dobrze radzę sobie na ziemi i w zapasach. Ciężko trenuję i szlifuję każdą płaszczyznę.