MAGOMEDSHARIPOV-KATTAR W CO-MAIN EVENCIE

Osiemnastego października w Bostonie odbędzie się UFC on ESPN 2, a teraz poznaliśmy tak zwany Co-main event. W kategorii piórkowej wszechstronny Zabit Magomedsharipov (17-1) będzie szukał następnego efektownego zwycięstwa, a tym razem zmierzy się z Calvinem Kattarem (20-3). Reprezentant Rosji jest uznawany za wielki talent, a następne efektowne zwycięstwo coraz mocniej będzie go przybliżać do mistrzowskiej szansy.

Były mistrz ACB stoczył już pięć zwycięskich starć, w których nie brakowało emocji i skończeń. 28-latek korzysta z niekonwencjonalnych technik, a w parterze robi spustoszenie. Ostatnia walka była niewątpliwie największym łupem, ponieważ na UFC 235 pokonał na punkty twardego Jeremy Stephensa.

31-latek nie po raz pierwszy wystąpi przed własną publicznością, a do tego motywacja spora, aby ponownie dać szalone starcie. Kattar po pierwszej przegranej odniesionej pod banderą UFC wrócił na odpowiednie tory i udowodnił, że ma ciężkie ręce. Amerykanin jest niebezpieczny do samego końca – co pokazały ostatnie walki. W nie całą minutę przed końcem pierwszej rundy ustrzelił Chrisa Fishgolda oraz Ricardo Lamasa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.