POTWORNE KONTUZJE NA GALI W URUGWAJU

W sobotę w Urugwaju odbyła się gala UFC on ESPN+14, a na niej doszło do dwóch koszmarnych kontuzji. W tak zwanym Co-main evencie wystąpił Mike Perry (13-5), który dał świetną wojenkę z Vicente Luque (17-6). Amerykanin przegrał niejednogłośną decyzją sędziów, ale robił co mógł i odkupił to potwornym złamaniem nosa.

W karcie wstępnej nie obyło się bez dużego rozcięcia! W kategorii muszej Raulian Paiva (18-3) przyjął mocne kolano - co skutkowało strugą krwi. Do klatki został wezwany lekarz, który nie miał wątpliwości, aby przerwać starcie. Tym samym Rogerio Bontorin (16-1) po niecałych trzech minutach mógł cieszyć się ze zwycięstwa w największej lidze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English