BISPING: WARTO ZROBIĆ DRUGA WALKĘ CONORA Z ALDO

Póki co nie wiadomo kiedy Conor McGregor wróci do oktagonu. Lista potencjalnych rywali dla Irlandczyka jest długa, jednak wszystko zależy od tego czy były podwójny mistrz zdecyduje się jeszcze zawalczyć.

Spekulacje co do odpowiedniego przeciwnika na powrót dla najwięskzej gwiazdy MMA, trwają w najlepsze, a głos w tej sprawie zabrał również Michael Bisping. Anglik uważa, że rewanż z Khabibem Nurmagomedovem to nienajlepszy pomysł i wskazał najlepszego na ten moment przeciwnika dla Conora.

- Moim zdaniem warto zrobić drugą walkę McGregora z Aldo. Conor musi wrócić na drogę zwycięstw, a jeśli zawalczy z Khabibem, to ma na to marne szanse. Oczywiście, że może go dobrze trafić jednym, mocnym ciosem. Bardziej jednak prawdopodobne, że Khabib przyjmie ten cios i obali Conora, a potem będziemy mieli powtórkę z rozrywki.

Bisping dodał, że ludzie chętnie zobaczyliby rewanż ze względu na fakt jak potoczyła się ich pierwsza walka. 

- Pierwsza walka McGregora z Aldo była świetnie wypromowana i zakończyła się niesamowicie, w 13 sekund. Myślę, że ludzie chętnie zobaczyliby rewanż, bo wierzą, że w drugim starciu Aldo poradziłby sobie lepiej. Walka z Aldo jest też starciem, w którym McGregor może wygrać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.