KSW 50: MYSIALA NA OBOZIE ARRACHIONU W ZAKOPANEM

Przemysław Mysiala (23-9-1) dopiął swego i dostanie pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. 36-latek już w debiucie podczas KSW 50 stanie przed szansą zdobycia pasa, którego bronić będzie Tomasz Narkun (16-3). Dodajmy, że 'Misiek' jest po nieudanej próbie dojścia do UFC poprzez TUF.

Przemka częściej mogliśmy zauważyć w American Top Team, gdzie niewątpliwie zyskał pewne doświadczenie. Polak tym razem swoje przygotowania spędza w Zakopanem na obozie Berkut Arrachion Olsztyn. Doświadczony Mysiala sparuje choćby z Karolem Celińskim (16-8-1), który w przeszłości walczył z mistrzem KSW.

- 14.09 odbędzie się moja następna walka na KSW w Londynie. Show odbędzie się na Wembley. Obecnie jestem w trakcie przygotowań w Berkut Arrachion Olsztyn i zamierzam pokazać się z jak najlepszej strony. A moje doświadczenie przełoży się na wynik. Chciałbym podziękować za daną mi szanse. Dziękuje wszystkim którzy we mnie wierzą i mnie dopingują. A tym którzy we mnie zwątpili pokaże na ci mnie stać - napisał Przemek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.