NAJMAN-WRZOSEK: W BOKSIE ODPOWIESZ ZA KAŻDE SŁOWO

Marcin Wrzosek (14-5) nie zamierza odpuszczać i przyznaje, że chętnie zmierzy się z kontrowersyjnym Marcinem Najmanem. Tym razem obaj zderzyli się w mediach społecznościowych, a słów padło sporo.

Marcin Wrzosek: Nie porównujmy tego kogos do psow one sa inteligentne:)
Marcin Najman: przyjebałeś się do mnie inteligencie , a teraz tak szczerze , powiedz wszystkim , dlaczego nie chcesz zawalczyć ze mną na zasadach boksu. Rozmiar rękawic bez znaczenia . Nie matacz, tylko odpowiedz wprost …
Marcin Wrzosek: jest jeden prosty powód chce cie efektownie pokonac a boks to ograniczona formula (tak jak i ty jestes ograniczony) czyżbyś bał zmierzyć z małym Zombiaczkiem w prawdziwej walce? Nagraj oficjalne wideo w tej ciemnej komorce jak to masz w swoim zwyczaju i przyznaj ze boisz sie ze mna bic w mma/k1. Wtedy zawalcze z toba w boksie pedale.
Marcin Najman: Nie. To ty się Pedale przyjebałeś do mnie i to ty się boisz zawalczyć w boksie. Wagą się już nie tłumacz , jesteś karzełkiem to fakt ,ale jak ja walczyłem z Pudzianem ważył ze 40 kg więcej i nie strzelałem z dupy jak ty. K1 oczywiście tez może być. Wystarczy ci jaj w tych formułach zawalczyć? MMA to przecież nie jest mój sport. Pokaż wszystkim jak bardzo jesteś odważny i wyjdź ze mną w boksie.
Marcin Wrzosek: umiesz czytac ze zrozumieniem gamoniu? Jesli nie to popros kogos zeby ci przeczytal moj pierwszy komentarz
Marcin Najman: Czyli przysłowiowy strzał z dupy. Spoko rozumiem.
Marcin Wrzosek: W dupie to bym ci wywiercil druga dziure na zasadach mma od strzelania z niej to podobno ty jestes specjalista z tego co mi sie obija o uszy;)
Marcin Najman: Ależ pisać to sobie możesz co chcesz. Przecież wszyscy to czytają i wiedzą ze w boksie się zesrałeś.
Marcin Wrzosek: ulatwie ci zadanie analfabeto. Najman jeden warunek przyznaj w nagraniu ze jestes pedalem i obsrajdupą ktora ‚walczyla’ z Pudzianem ale boi sie malutkiego Wrzoska w mma i k1.
Marcin Najman: w przeciwieństwie do ciebie mam wykształcenie wyższe. Dla mnie i dla wszystkich sprawa jest już jasna. Kozaczysz przy kolegach a jak mówię sprawdźmy się w boksie to robisz kleksa . Tą rozmowę wszyscy widzą i wnioski wyciągną . Twoje manipulacje i tłumaczenie się tym ze jesteś malutki nie tłumaczy nic . Powtarzam ja nie robiłem problemu ze Pudzian wazy 140 a ja 100. Jak założysz spodnie i uznasz ze jednak charakteru do walki w boksie ci wystarczy to się odezwij . Jeżeli nie to spierdalaj i nie zawracaj mi dupy.
Marcin Wrzosek: walczyles z Pudzianem znaczy zostales przekopany jak dziwka? to dlatego boisz sie formul w ktorych sa kopnięcia? Masz traume po tamtym wpierdolu rozumiem biedaczku
Marcin Najman: Boks.  Jak wytrzesz kleksa daj znać. Jeżeli nie wypierdalaj Pedale https://youtu.be/Isovh9g3IBw --> Pooglądaj sobie
Marcin Wrzosek: nagraj filmik w komórce i przyznaj ze jestes obsrany i walczymy w boksie, w malych rekawicach, na gole piesci jak chcesz pedale. Czy masz kleksa filantropie?
Marcin Najman: Ale ty powtarzasz to co o tobie napisałem. Potrafisz używać swoich słów? Idź zapierz kleksa. By ci pomoc i dobrze nastawić , pamiętaj ze jestem po trzech operacjach , już tak nie boksuje jak kiedyś . Nie bój się.
Marcin Wrzosek: ty lepiej poogladaj moje walki pizdo walczylem z uszkodzonym kregoslupem a ty naciagasz cipke i sie poddajesz, jestes zwyklym cwelem i przynosisz wstyd polskim sportom walki, pokajaj sie i walczymy na twoich zasadach albo wyoierdalaj z mojego facebooka cioto! I lepiej szykuj portfel bo zrobie z ciebie swoja dziwke na kazdych zasadach.
Marcin Najman: z Facebooka mnie wyganiasz. Już mnie nie ma . Smród z twojego kleksa się tu niesie. Boks jest piękny , a ja dziś może ze 30% prezentuje tego co kiedyś . Nie bój się Marcinku.
Marcin Wrzosek: wiem.ze jestes moim fanem wiec pozwole ci zostac nie boje sie ciebie pedalku i napisalem ze zawalcze z toba w boksie juz wielokrotnie, teraz pal gume nagrywac oswiadczenie  czy czekasz az rodzinka zasnie zeby sie za ciebie nie wstydzili jak zawsze!?
Marcin Najman: Robię screena. Rozumiem ze zgodziłeś się na boks. Kleks wytarty Brawo. W tej formule zapłacisz za każde słowo. Wyślij wrzosek mi namiar na kogos z kim mój człowiek dogra szczegóły naszej bokserskiej walki.
Marcin Wrzosek: poprodukuj sie jeszcze troche ok ja lece na trening ale jak wroce to nadrobie. I czekam na wideo oswiadczenie obsrancu. Juz tlumaczenie.ze masz kontuzje?! Przeciez jeszcze cie nie najebalem?  Zawsze czekales do wpierdolu z wymowkami
Marcin Najman: Nie, nie, to moje 30 % które mi po operacjach zostało to i tak duzo za dużo dla ciebie w boksie.Czekam na kontakt twojego człowieka skontaktuje go z moim i ustalą szczegóły.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.