NAJMAN POZA FF, WYKORZYSTA TO FEN LUB FAME MMA?

Marcin Najman musi szukać nowego pracodawcy, bo jego przygoda z organizacją Free Fight Federation kończy się po jednej walce jak przyznał Red w Trybunie Ludu. Wspomniany pojedynek odbył się w Zielonej Górze, gdy częstochowianin w zaledwie 41-sekund został zbombardowany z rąk Pawła Trybały (5-3).

''Trybson'' swoje następne starcie stoczy dwunastego października we Wrocławiu, gdy zadebiutuje w Fight Exclusive Night. Wszystko wskazuje na to, że będzie to zdecydowanie bardziej większe i sportowe wyzwanie. W przyszłości niewykluczone, że organizacja podłapie 'konflikt' u siebie, bo przecież starcie Najman-Trybson II w innej formule przyniosłaby duże wyniki. Nie będzie to zaskoczenie, bo większość organizacji w Polsce chciałoby do tego doprowadzić. 

Drugim i równie możliwym 'asem' w tej grze będzie FAME MMA, bo przecież jeden z właścicieli Wojciech Gola nie wyklucza obecności Najmana w karcie walk. Pytanie, czy będzie to Trybson, czy może zestawienie z Bonusem BGC, o którym mówi się od jakiegoś czasu?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.