TFL 18: GŁUCH-IMAVOV STAWKĄ PAS MISTRZOWSKI

Redakcja, Informacja własna

2019-08-27

Niepokonany w organizacji TFL - Thunderstrike Fight League - Mateusz Głuch w walce o międzynarodowy pas mistrzowski TFL, zmierzy się z niezwykle utalentowanym, młodszym z braci Imavov, Nassourdinem.

Reprezentant uznanego klubu MMA Factory Paris, może pochwalić się wnoszącą passą dwóch zwycięstw z rzędu. Urodzony w Dagestanie zawodnik w międzynarodowych starciach, reprezentuje Francję, której jest obywatelem.

Podopieczny trenera Gierman Anfinogenov z RKT Radom, efektownie wygrał trzy walki pod szyldem TFL i wrócił w imponującym stylu ze sportowej emerytury.

''Uważam że jest to jedno z najciekawszych zestawień w historii organizacji TFL. Z jednej strony Polski weteran z bogatą przeszłością w sportach walki a z drugiej strony młody Rosjanin, głodny sukcesu reprezentant uznanej usportowionej rodziny. Brat Imavova pokrzyżował plany czołowym polskim zawodnikom, dlatego będzie to swojego rodzaju rewanż. Mateusz zawsze zapowiadał, że nie odda łatwo młodzieży pola do popisu. Tak więc szykuje się walka z wieloma podtekstami a stawką jest pas Mistrzowski Organizacji TFL. Naszymi mistrzami są: Michał " Lord" Oleksiejczuk, Cezary "Lubelski Czołg" Kęsik, Hubert Szymajda i Jakub Piesiewicz. 28 września poznamy pierwszego mistrza TFL kategorii półśredniej" - mówi organizator promotor JS Promotion, Jacek Sarna.