SZYMON KOŁECKI: CELEM JEST KAŻDA KOLEJNA WALKA

Szymon Kołecki w ostatnim pojedynku pokonał Mariusza Pudzianowskiego i póki co nie wiadomo kiedy pojawi się ponownie w klatce. W kuluarach mówi się, że w kolejnej walce mógłby zmierzyć się w rewanżowym starciu z Pudzianem. Rewanżowe starcie dwóch siłaczy z pewnością miałoby sens z marketingowego punktu widzenia. Sam Kołecki zapytany o to zestawienie, powiedział, że nie może jeszcze zdradzać żądnych szczegółów, dotyczących jego kolejnej walki. 

- Formę szykuję na późną jesień. A odnośnie terminu i przeciwnika trwają wciąż rozmowy i nie mogę zdradzać ich przebiegu.

Były medlaista olimpijski w podnoszeniu ciężarów zdradził również jak spogląda na swoją dalszą karierę w MMA.

- Celem jest każda kolejna walka. Może gdybym miał 15 lat mniej i więcej zdrowia myślałbym o tym, że mogę się w MMA jeszcze wielu rzeczy nauczyć i walczyć o najwyższe cele. Tymczasem, ja zacząłem swoją przygodę z MMA mając 36 lat, trudno w takim wieku myśleć, że można w sporcie zawojować świat. Tak więc, od początku podchodziłem do tego tak, że celem jest walka, a po walce jej analiza, sprawdzenie czy poprawiłem się w porównaniu do poprzedniego pojedynku, w jakim stylu walczyłem, czy coś mi zagrażało czy nie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.