UFC 242: UDANY REWANŻ PAULA FELDERA

W tak zwanym Co-main evencie mieliśmy naprawdę dobrą bitkę w kategorii lekkiej! Paul Felder (17-4) zaliczył udany rewanż po latach pokonując niejednogłośną decyzją sędziów twardziela Edsona Barboze (20-8). Trzeba przyznać, że wynik mógł iść w dwie strony.

Już na wstępie Brazylijczyk wyprowadził niskie kopnięcie, a Felder odpowiedział bacfistem. Tak jak się mogliśmy spodziewać Edson bazował na niskich kopnięciach, ale też atakował tułów. Mieliśmy też przerwę z powodu rozcięcia Amerykanina, gdy obaj przypadkowo zderzyli się głowami.

W drugiej i trzeciej odsłonie to na twarzy Barbozy widzieliśmy krew i oznaki wojny! Paul jednym z ciosów naruszył oponenta, a on skontrował sprowadzeniem. Paul próbował być aktywny i atakował łokciami z dołu, ale też poszedł po balachę. Walka wróciła do stójki i były to wyrównane mocne wymiany. W końcówce Paul chciał odpłacić się tym samym i ruszył po nogi, ale bez rezultatu. W trzeciej rundzie mieliśmy znów wojenkę na pięści! W niej Felder nawiązał wyraźną przewagę - co było kluczowe w dzisiejszym splicie..

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.