UFC 244: DIAZ-MASVIDAL W WALCE WIECZORU!

Drugiego listopada w Nowym Jorku odbędzie się UFC 244, a teraz poznaliśmy walkę wieczoru! W kategorii półśredniej Nate Diaz (20-11) stoczy drugą walkę w powrocie, a zmierzy się z ostatnio zachwycającym Jorge Masvidalem (34-13). Zwycięzca tego starcia będzie już o krok przed mistrzowskim starciem.

O powrocie 34-latka mówiło się wielokrotnie. Dodajmy, że już jego pojedynek z Dustinem Poirierem został nawet oficjalnie ogłoszony, ale ostatecznie do niego nie doszło. Diaz wrócił dopiero na UFC 241, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony'ego Pettisa. Była to pierwsza walka od pamiętnego rewanżu z Conorem McGregorem.

"Gamebred"miał też dłuższą przerwę, bo przecież w klatce zameldował się po prawie 2-letniej przerwie. Amerykanin w obu pojedynkach zaskoczył nie zwycięstwem, a stylem w jakim to zrobił! Masvidal nie był faworytem, ale nie przeszkodziło mu to, aby w drugiej odsłonie znokautować Darrena Tilla. Ostatnia walka Jorge przejdzie do historii, bo przecież w zaledwie 5-sekund zabrał zero z rekordu Bena Askrena. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.