CONOR CHCE REWANŻU Z KHABIBEM W MOSKWIE

Khabib Nurmagomedov pokonał wczoraj w walce wieczoru gali UFC 242 Dustina Poiriera. Rosjanin zdominował rywala i ostatecznie poddał duszeniem zza pleców w trzeciej rundzie. Od razu po walce, Conor McGregor napisał na swoim Tweeterze, że chce rewanżu z niepokonanym Dagestańczykiem na gali w Moskwie. 

Przed walką sporo mówiło się o tym, że kolejnym w kolejce do starcia o pas mistrzowski jest mogący pochwalić się imponującą serią 12 zwycięstw z rzędu, Tony Ferguson. Teraz, gdy wiadomo już, że to Khabib dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną, istnieje szansa, że Dana White po raz piąty postara się zorganizować ten pojedynek. Szef UFC mówił w przeszłości co prawda, że nie podejmie już ryzyka zestawienia ze sobą Nurmagomedova z Fergusonem, jednak to El Cucy wydaje się być najbardziej prawdopodobną opcją dla aktualnego mistrza. 

Conor McGregor, który usilnie stara się doprowadzić do rewanżu, nie wygrał w oktagonie UFC od listopada 2016 roku, tocząc w międzyczasie rekordową walkę bokserską z Floydem Maywatherem. Irlandczyk w październiku ubiegłego roku podczas UFC 229, został zdominowany zapaśniczo i poddany przez Khabiba w czwartej rundzie. Nie był on w stanie znaleźć odpowiedzi na siłę i presję Dagestańczyka. Czy rewanż wyglądałby tak samo? Na odpowiedź na to pytanie z pewnością będziemy musieli jeszcze poczekać, bowiem sam Nurmagomedov nie wydaje się być zainteresowany walką rewanżową z Conorem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.