UFC ON ESPN+22: BŁACHOWICZ-SOUZA W MAIN EVENCIE

No to mamy zaskoczenie.. Wszystko wskazywało na walkę o mistrzowski pas, a zakończy się na następnym pojedynku z dużym nazwiskiem, które przechodzi do wagi półciężkiej. Szesnastego listopada Jan Błachowicz (24-8) w walce wieczoru eventu w Sao Paulo zmierzy się z niebezpiecznym Ronaldo Souzą (26-7). Nie po raz pierwszy były mistrz KSW poniesie duże ryzyko, bo w rankingu ewentualne zwycięstwo wiele mu nie da, a przegrana bardzo oddali od walki o pas.

''Cieszyński Książę'' miał świetną passę zwycięstw i tylko jedno zwycięstwo dzieliło go od wielkiej szansy. Polak w Pradze ostatecznie został znokautowany z rąk Thiago Santosa, który przecież nie tak dawno dał dobry pojedynek z Jonem Jonesem. Błachowicz miał szansę odbudować się i zyskał sporo jeśli chodzi o nowych fanów zdobytych na świecie. Podopieczny Roberta Jocza podczas UFC 239 w drugiej odsłonie znokautował Luke Rockholda.

Brazylijczyk walczy w kratkę i tak naprawdę ciężko powiedzieć w jakiej dyspozycji tym razem go zobaczymy. Brazylijczyk był czołówką kategorii średniej i tak jak Janek był już parę razy bliski walki o pas, lecz zawsze coś mu pokrzyżowało plany. ''Jacare'' po znakomitym boju i wygranej z Chrisem Weidmanem stoczył następną walkę na Florydzie. Mieliśmy dużą niespodziankę, bo Souza na dystansie 5-rund pewnie na punkty przegrał z Jackiem Hermanssonem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.