UFC 244: THOMPSON-LUQUE W GŁÓWNEJ KARCIE

Drugiego listopada w legendarnym Madison Square Garden odbędzie się UFC 244, a do głównej karty dodano następne ciekawe zestawienie. W kategorii półśredniej po ostatniej niespodziewanej przegranej przed czasem Stephen Thompson (14-4-1) będzie chciał sprawdzić i rzuci na wysokie wody Vicente Luque (17-6-1).

Tak jak wspomnieliśmy ostatnia ''Wonderboya'' skończyła się ciężki nokautem z rąk Anthony Pettisa. Była to dość duża niespodzianka, a i trzeba dodać, że Thompson nie ma ostatnio dobrego okresu. Wcześniej przecież przegrywał na punkty w Liverpoolu z Darrenem Tillem.

Brazylijczyk może aktualnie pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu. 27-latek już w tym roku stoczył trzy walki, więc tempo jest naprawdę fajne. Luque przed czasem odprawiał Bryana Barbarene oraz Derricka Krantza. "The Silent Assassin" w ostatniej walce zagwarantował sobie następny bonus, ale jak mogło być inaczej po 3-rundowej wojence z Mike Perrym. Ostatecznie usłyszeliśmy split - i trzeba przyznać, że werdykt mógł iść w dwie strony. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.