KAWULSKI: Z GAMROTEM ROZMAWIAJĄ NASI PRAWNICY

Jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski w rozmowie z portalem mmarocks.pl opowiedział o aktualnej sytuacji na linii organizacja - Mateusz Gamrot.

- Z Mateuszem rozmawiają nasi prawnicy, ma jakichś tam fenomenalnych doradców, którzy coś tam mu doradzają, ale raczej zrobi sobie krzywdę. Z nami należy rozmawiać, a nie prowadzić sprawy w taki sposób jak on. Jedynym elementem, który zwalnia go z kontraktu, jest kontuzja. Wiemy o tym, że walczy na innych zawodach sportowych niezwiązanych z MMA, a to tyczy się kar finansowych. Bronimy swojego interesu. Mateusz powinien przystąpić do rozmów z nami, nie wiem, jaki ma pomysł na swoją karierę. Ciężko to skomentować. Między nami nie było nigdy żadnego sporu. Ja wychodząc z naszej ostatniej rozmowy, widziałem nieumiejętność prowadzenia konwersacji ze strony gościa, którego przyprowadził do stołu. Okazałem mu szacunek i przekazałem, że dalej wszystkim zajmą się prawnicy. Nie widziałem w tym wszystkim rozsądku negocjacyjnego.

Na ten moment nie wiadomo jaki los czeka byłego podwójnego mistrza KSW, który niedawno zwakował pasy i przygotowuje się do mistrzostw świata ADCC, tocząc regularne spory z byłym (?) pracodawcą. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.