NA ŻYWO: MGPM - SEZON CZWARTY - PÓŁFINAŁ CZCHÓW

Niejako na rozgrzewkę przed gala Landowski Boxing Night w legendarnej Hali Gwardii zapraszamy na bezpośrednią relację z Małopolski, gdzie trwają walki bokserskie na Międzynarodowym Grand Prix. Oczywiście zapraszamy również na bezpośredni przekaz z Warszawy od godziny 19:00, kiedy to Mariusz Serafin w mobilnym studio rozpocznie wywiadami tą galę w której główną atrakcją będzie mecz pomiędzy zespołami Polski oraz Grecji; a teraz czas na pojedynki młodych adeptów, a także tych bardziej doświadczonych, którzy dzięki cyklicznej imprezie mogą podnosić poziom swoich umiejętności.

Wszystkie pojedynki będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale YT Boks >>>

Zestawienie walk Międzynarodowego Grand Prix Małopolski (28.09.2019), Czchów, Sądecka 187 dojazd >>>

1 walka w kategorii 36kg Adept
Leszko Aleksander (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Stulin Jan (UKS Morsy Dębica)
2 walka w kategorii 39kg Adept
Nalepa Krystian (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Pawłowski Szymon (Nowohucki Klub Bokserski)
3 walka w kategorii 50kg Adept
Kowalski Mikołaj (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Saternus Alan (Akademia Bokserska Libiąż)
4 walka w kategorii 54kg Adept
Bednarek Michał (PTB Tiger Tarnów) vs Kacper Kadłuczka (TS Wisła Kraków)
5 walka w kategorii 60kg Kadet
Widełka Miłosz (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Solowski Patryk (Akademia Bokserska Libiaż)
6 walka w kategorii 66kg Kadet
Bigos Robert (PTB Tiger Tarnów) vs Dusza Filip (Iryda Mielec)
7 walka w kategorii 75kg Kadet
Marzec Kryspin (Iryda Mielec) vs Szplitt Kacper (Stal Rzeszów)
8 walka w kategorii 75kg Kadet
Burda Adrian (Wisła Kraków) vs Szreter Dominik (Boks Zabrze)
9 walka w kategorii 80kg Kadet
Krajewski Krystian (PTB Tiger Tarnów) vs Dyrkacz Wojciech (ZKS Stal Rzeszów)
10 walka w kategorii 60kg Junior
Ptak Sebastian (UKS Morsy Dębica) vs Niewiadomski Piotr (TS Wisła Kraków)
11 walka w kategorii 75kg Junior
Wites Dawid (Wisłok Rzeszów) vs Chwalkowski Dawid (niezrzeszony)
12 walka w kategorii 81kg Junior
Kopeć Krystian (Iryda Mielec) vs Kowalik Bartosz (PTB Tiger Tarnów)
13 walka w kategorii 69kg Senior
Franczyk Piotr (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Drożdż Michał (TS Wisła Kraków) WO
14 walka w kategorii 69kg Senior
Piech Mateusz (Grappling Kraków) vs Kida Dominik (Wisłok Rzeszów)
15 walka w kategorii 75kg Senior
Strach Marcin (BKB Magic Boxing Brzesko) vs Ptaszek Kamil (Fight House Nowy Sącz niezrzeszony)
16 walka w kategorii 75kg Senior
Pawłowski Mateusz (Nowohucki Klub Bokserski) vs Gojny Krzysztof (Jawor Team Jaworzno)
17 walka w kategorii 81kg Senior
Lehmann Robert (Boks Zabrze) vs Bulanda Michał (Fight House Nowy Sącz niezrzeszony)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.