FEN 26: CHARZEWSKI USTANOWIŁ REKORD WE WROCŁWIU?

Jednym z bohaterów wieczoru na gali FEN 26 we Wrocławiu był Łukasz Charzewski (7-1), który zdominował walkę z Krystianem Blezieniem (3-2) i odniósł zasłużone zwycięstwo.

Charzewski zaczął niezwykle agresywnie, od razu obalił Blezienia i zasypał go ciosami, Blezień zdołał jednak przetrwać nawałnicę, wstać i wrócić do gry. Próbował kontrolować walkę w stójce low-kickami, ale Charzewski raz po raz go obalał i raził z góry. Twarz Blezienia wkrótce stała się krwawą maską, jednak tempo Charzewskiego było mordercze i powstawało pytanie, czy zdoła je wytrzymać.

Blezień zaczął drugą rundę high-kickiem i włączył wreszcie lewy prosty, walka stała się wyrównała, Charzewki próbował złapać drugi oddech. W końcu ponownie obalił Blezienia. Chwilę później Krystian wstał i wrócił do prób dystansowej kontroli. Wciąż nie potrafił natomiast obronić się przed obaleniami i przed końcem rundy jeszcze dwa razy lądował na plecach. Trwał, lecz wyraźnie przegrywał.

Trzecia odsłona to kolejne obalenia, na które Blezień kompletnie nie potrafił znaleźć sposobu. W ostatnich dwóch minutach Charzewski kontrolował z góry i sukcesywnie rozbijał rywala. Po ostatnim gongu sędziowie punktowali jednogłośnie dla ''Harry'ego'', który zdominował pełną emocji konfrontację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.