MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE - ZAPOWIEDŹ

V Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushinkai Skarżysko-kamienna CUP 2019 - jak co roku oprócz zawodników z Polski będą brali udział zawodnicy z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Austrii, Niemiec, Słowacji, Czech i Rumunii. Będzie to okazja do weryfikacji umiejętności z różnymi szkołami z czego na pewno skorzystaja zawodnicy z całej polski, ponieważ startować moga wszyscy z całej wielkiej rodziny Karate! Oczywiście najliczniejszą grupę stanowić będzie ekipa organizatora turnieju Pana Zbyszka Zaborskiego (wywiad z organizatorem TUTAJ >>>), a mowa tutaj o Skarżyskim Klubie Sportów Walki 'Kyokushin-Karate' Zaborek-Team, chyba, że znajdzie się klub stający do rywalizacji z większą ilością wychowanków? Wszelkie informacje: 601206812 lub kyokushinskarzysko@wp.pl - jak prezentowała się czwarta odsłona mozna przesledzić w artykule TUTAJ >>>

Mata główna

Boczne maty:

Turniej wspieran jest przez lokalne władze więc na otwarciu jak co roku nie zabraknie Prezydenta Miasta Skarżysko-Kamienna Pana Konrada Kroniga.

Zapraszamy wszystkich 19 października 2019 do hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej, a dla tych, którym akurat tego dnia nie będzie po drodze to od godziny 10:00 rozpoczniemy bezpośrednią relacje z piątego Międzynarodowego Turnieju Karate Shinkyokushinkai Skarżysko-Kamienna CUP 2019.

V Międzynarodowy Turniej Shinkyokushin Skarżysko Kamienna CUP

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.