MECZ POLSKA vs FRANCJA - ZAPOWIEDŹ

Kolejna uczta pięściarska czeka kibiców boksu w Jaworznie już 27 października - w niedzielę od godziny 11:00 w hali MCKiS przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 młodzież Jaworznickiego Klubu Bokserskiego ‘Jawor’ Team wraz z kilkoma wzmocnieniami będzie podejmować bardzo groźną francuską drużynę SEINE SAINT DENIS z regionu Paryża.

Głównym organizatorem całego wydarzenia pięściarskiego jest MCKiS w Jaworznie. Jako współorganizator Jaworznicki Klub Bokserski ‘Jawor’ Team zabezpiecza całą stronę sportową pięściarskiego widowiska oraz różne atrakcje przewidziane dla kibiców pięściarstwa i miłośników Klubu JKB ‘Jawor’ Team.

Jednoczesnie pragniemy zaprosić na sobotnią ceremonie ważenia, która odbędzie się w C H Galena o godzinie 18;00. Kibice będą mogli zobaczyć zawodników obydwu drużyn oraz oficjalną prezentację - Face to Face - wszystkich par niedzielnego meczu. Będzie to także dodatkowo niecodzienna atrakcja, dla klientów centrum handlowego, zbaczyć z bliska i poczuć przedsmak pięściarskich emocji, bo już podczas wagi potrafi zaiskrzyć między zawodnikami.

Przewidzianych jest dziesięć walk meczowych w tym walka kobiet .Zobaczymy jeszcze w ringu 2 walki juniorów oraz 7 walk seniorów w których będą leciały iskry. Wszystkich chętnych obejrzenia tego widowiska zapraszamy - jednym słowem 'będzie się ‘działo'!

O tej samej porze wystartują finałowe starcia XXXVII Pucharu Polski Juniorów i X Pucharu Polski Juniorek w Poznaniu, na które już teraz zapraszamy:

XIV Międzynarodowy Turniej im. Roberta Kopytka - Jaworzno

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.