NA ŻYWO: PUCHAR POLSKI JUNIORÓW 2019 POZNAŃ

Po burzliwej sobocie, obfitującej w bardzo szeroki wachlarz dyscyplin - powróćmy do realnego świata, gdzie szlifują się charaktery. Zapraszamy na bezpośrednią relację z XXXVII Pucharu Polski Juniorów i X Pucharu Polski Juniorek w boksie. Poczujmy różnicę treningów i prześledźmy co sobą prezentują przedstawiciele amatorskiego pięściarstwa.

XXXVII Puchar Polski Juniorów i X Puchar Polski Juniorek (24-27.10.2019) Poznań

77 walka finałowa w kategorii 48kg
Natalia Waliczek (BKS Skorpion Szczecin) vs Andżelika Mięgoć (Imperium Boxing Wałbrzych) PKT 0-3
78 walka finałowa w kategorii 51kg
Wiktoria Rogalińska (BKS Skorpion Szczecin)
vs Kinga Mięgoć (Imperium Boxing Wałbrzych) PKT 3-0
79 walka finałowa w kategorii 54kg
Izabela Rozkoszek (KS Garda Gierałtowice) vs Karolina Ampulska (KS Wda Świecie) PKT 1-2
80 walka finałowa w kategorii 64kg
Joanna Tyras (BKS Skorpion Szczecin) vs Wiktoria Tereszczak (KB Ring Bielsko) PKT 0-3
81 walka finałowa w kategorii +81kg
Oliwia Toborek (Żoliborska Szkoła Boksu) vs Natalia Żybura (KS Obra Zbąszyń) PKT 3-0
82 walka finałowa w kategorii 52kg
Gracjan Ciureja (PTB Tiger Tarnów) vs Oskar Dembiński (CWZS Zawisza Bydgoszcz) PKT 3-0
83 walka finałowa w kategorii 56kg
Sebastian Ptak (UKS Morsy Dębica) vs Dawid Turek (KS Garda Gierałtowice) PKT 0-3
84 walka finałowa w kategorii 60kg
Daniel Dołowy (NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki) vs Beniamin Zarzeczny (BKS Skorpion Szczecin) PKT 1-2
85 walka finałowa w kategorii 64kg
Krystian Szymański (GKS Łokietek Brześć)
vs Oliwier Zamojski (BKS Concordia Knurów) PKT 3-0
86 walka półfinałowa w kategorii 69kg
Kewin Gibas (Góral Żywiec) vs Adrian Krukowski (MKB Mazur Ełk) PKT 0-3
87 walka półfinałowa w kategorii 69kg
Maksymilian Szymański (SKS Warta Śrem)
vs Mateusz Kuś (Stal Rzeszów) PKT 2-1
88 walka finałowa w kategorii 75kg
Wojciech Gużniczak (Niestowarzyszony)
vs Danylo Redko (UKS Adrenalina Boxing Club) PKT 2-1
89 walka finałowa w kategorii 81kg
Damian Zawieruszyński (BSB Astoria Bydgoszcz)
vs Sylwester Perkowski (KS Cristal Białystok) PKT 3-0
90 walka finałowa w kategorii 91kg
Bartosz Stefański (Heros Team Pabianice) vs Mateusz Bereźnicki (BKS Skorpion Szczecin) WO (kontuzja barku)
91 walka finałowa w kategorii +91kg
Artur Szymanik (MUKS Widzew Łódź) vs Szczepan Szmyd (Stal Rzeszów) PKT 2-1

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.