UFC 244: ZWYCIĘSKI DEBIUT W NOWEJ KATEGORII TILLA

Już na początku rundy Kelvin Gastelum miał lepszą pozycję w klinczu. Till zdołał, jednak zerwać uchwyt. Długo nie trwała wymiana ciosów, bo obaj zawodnicy znowu byli w klinczu pod siatką. W tym lepiej odnajdywał się Amerykanin. Till próbował okopywać nogę swojego rywala, a Kelvin Gastelum nie był go w stanie trafić.
 

Od początku drugiej rundy bardziej aktywny był Kelvin Gastelum. Przez półtorej minuty żaden z zawodników nie zdołał uzyskać znaczącej przewagi. Pojedynek później przeniósł się do klinczu, po tym, jak Amerykanin docisnął Anglika do siatki. Później Gastelum sfaulował swojego rywala, wkładając mu palec w oko. Po wznowieniu walki kibice zgromadzeni w Madison Square Garden oglądali mało akcji, co okazywali swoim niezadowoleniem.
 

W trzeciej rundzie Gastelum próbował kopnięć, a jedno z nich przechwycił Till i skontrował ciosem. Amerykanin ponownie próbował obalić swojego rywala, ale Anglik dobrze się bronił. W kolejnym fragmencie Darren przechwycił nogę swojego rywala i był w stanie go przewrócić. Walka szybko przeniosła się do stójki, a Till trafił kolanem na głowę i rozbijał swojego przeciwnika w stójce. W końcówce Gastelum wiedząc, że przegrywa, zapisał na swoje konto dwa sprowadzenia. Sędziowie pojedynku byli niejednomyślni, ale to ostatecznie Darren Till mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.