TYSON POMOŻE N'GANNOU ROZPRAWIĆ SIĘ Z FURYM?

Trzeba przyznać Francis N'Gannou (14-3) to jeden z najmocniej bijących ciężkich w historii. Co ciekawe z Kameruńczykiem w klatce widzi się były Mistrz Świata w boksie - Tyson Fury, który nie wyklucza potencjalnego debiutu.

- Kto jest mistrzem świata w wadze ciężkiej UFC? Amerykańsko-chorwacki Stipe Miocic. Bez zastanawiania się wezmę walkę z nim, bez problemu. Z nim lub z Francisem Ngannou. Nie boję się żadnego zawodnika wagi ciężkiej UFC. Jestem „cygańskim królem”. Jestem bokserem, ale jestem też twardym skurwysynem - powiedział Fury, a następnie dodał - Załatwione, zajmę się tobą jak i innymi zawodnikami MMA wagi ciężkiej, kiedy skończę z moimi walkami w boksie. Nie będziesz musiał długo czekać. Pokażę ci, jak to się robi u nas.

Jak widać ''Predator'' bierze to bardzo na poważnie i również jest otwarty na takie zestawienie. 33-latek zgodzi się na starcie, a pomóc przy nim ma mu legendarny Mike Tyson.

- Mike Tyson, z którym rozmawiałem, zgodził się przygotować mnie do walki z Tysonem Furym w ringu. Nie bój się Fury. Wyzwałeś mnie i teraz będziesz musiał z tym żyć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.