JAY SILVA W WALCE WIECZORU GALI LXF 4

Jay Silva już za nieco ponad tydzień zawalczy w walce wieczoru lokalnej gali LXF 4 w Burbank w stanie Kalifornia. Stawką tej walki będzie pas mistrzowski organizacji. Rywalem Silvy będzie Michael Quintero.

Silva stoczy w tym roku pierwszą walkę. Powodem tego jest fakt, że liczył on na walkę w organizacji KSW, jednak włodarze jak widać nie byli zainteresowani jego usługami.

- Walczę pierwszy raz w tym roku, ponieważ cały czas liczyłem, że zawalczę w KSW. Tak się jednak nie stało. Miałem od nich propozycję zastępstwa na gali w Chorwacji, ale na tym etapie kariery potrzebuję pojedynków z możliwością przygotowania się na 8 tygodni przed walką. Ja miałem już pojedynek ustalony na 15 listopada i tam zawalczę. To będzie moja obrona tytułu po tym, jak poprzednim razem na LXF rywal stchórzył i nie zjawił się na ważeniu, więc oddali mi ten pas, a teraz będzie wspomniana pierwsza obrona. Mój kolejny oponent miał już ten tytuł w posiadaniu i na pewno bardzo będzie chciał go odzyskać. Już teraz wiem, że to nie będzie łatwe starcie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.