KSW 51: PUDZILLA UBIŁA MŁODEGO WILKA W ZAGRZEBIU

Legendarny, 42-letni Mariusz Pudzianowski (13-7) pokonał przed czasem po bardzo emocjonującej, pełnej zwrotów akcji walce młodszego o 13 lat Erko Juna (3-1) w pojedynku wieczoru gali KSW 51 w Zagrzebiu. Doświadczenie i siła Polaka okazały się decydujące.

Jun próbował od pierwszych sekund trafić czymś mocnym, ale Pudzianowski pozostał czujny, zapiął klamrę i przyparł młodszego rywala do siatki. Mariusz trafił łokciem i chciał podciąć Juna w zwarciu. Erko zerwał klincz i trafił kilkoma uderzeniami. ''Pudzian'' otrzymał chwilę później kolano na głowę, na szczęście dla niego Jun nie trafił czysto. Bośniak był szybszy w stójce, lecz Polak nagle obalił i zaczął pracować przedramieniem i łokciem. Dociskał i dręczył Juna, który jednak trzymał sie dzielnie. Brakowało mocnych ciosów z góry w wykonaniu Mariusza i Bośniak dotrwał do końca pierwszej rundy.

''Pudzian'' błyskawicznie obalił na starcie drugiej odsłony, ale Jun zdołał go przetoczyć i znalazł się na górze. Akcja została przerwana po faulu, a po wznowieniu Pudzian przyjął potężną serię Juna. Wyratował się obaleniem i znów dostał szansę na skończenie walki. Zaczął uderzać potwornymi hammerfistami i mimo gardy Juna sędzia przerwał walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.