NARKUN WSKAZUJE KOLEJNYCH POTENCJALNYCH RYWALI

Aleksander Hutyra, Informacja własna

2019-11-30

Tomasz Narkun, który w swojej ostatniej walce pokonał podczas gali KSW 50 w Londynie Przemysława Mysialę, szuka kolejnego rywala. Mistrz kategorii półciężkiej prosi fanów o pomoc.

Narkun stworzył listę zawodników, z którymi mógłby zmierzyć się w kolejnej obronie pasa. Znaleźli się na niej m.in. Ivan Erslan, który pozostaje niepokonany w zawodowym MMA i ma za sobą udany debiut w organizacji podczas gali w Zagrzebiu.

Kolejnym wymienionym przez szczeicnianina zawodnikiem jest Wagner Prado, który wydaje się być z punktu widzenia sportowego najbardziej sensownym zestawieniem. Prado ma na koncie dwie wygrane w KSW z Łukaszem Parobcem i Chrisem Fieldsem.

Również Martin Zawada zgłasza aspiracje mistrzowskie. King Kong ostatnią walkę stoczył na gali KSW 49, kiedy to pokonał legendę MMA - Thiago Silvę

Sporym zaskoczeniem wydaje się być umieszczenie przez Narkuna na liście championa królewskiej kategorii Phila De Friesa, z którym po niezbyt emocjonującej 5-rundowej walce przegrał na gali KSW 47 w Łodzi.