CHAKHIEV WYŚMIEWA I PROPONUJE WALKĘ DLA EMELIANENKI

Rakhim Chakhkiev (26-3) Mistrz Olimpijski i pretendent do pasa Mistrza Świata postanowił wypowiedzieć się o ostatniej walce w boksie kontrowersyjnego Alexandra Emelianenki. Przypomnijmy, że Rosjanin szybko i bez problemów wygrał z byłym strongmanem. Rodak uważa, że taki pojedynek był hańbą dla boksu i chętnie teraz zmierzy się z Emelianenką. Dodajmy, że Rakhim miał szansę zdobyć pas w 2013 roku i początek miał świetny, ale ostatecznie przed czasem na swoim terenie przegrał z Krzysztofem Włodarczykiem.

- To był prawdziwy cyrk. Co to za walka, jeśli jedna osoba w ogóle nie wie, co robić, nie zna żadnej techniki bokserskiej?  To mój sport, a ludzie spoza boksu wyśmiali go. Skoro Sasza jest gotowy do walki z kimkolwiek, jak powiedział, to wyjdź do mnie. Mówił, że jest gotów bić się w boksie, więc walczmy w boksie. To mój teren. Chcę pomścić boks - powiedział Chakhiev.

- Nie jestem bokserem, więc lepiej zagrajmy w szachy. To z jego strony tchórzostwo. Jest gotowy do boksowania z człowiekiem, który nie ma nic wspólnego z boksem i w ogóle ze sztukami walki, ale nie ze mną? - odpowiedział Emelianenko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.