WIECZÓR WALK 5: 21 POJEDYNKÓW W KRAKOWIE

5 walk zawodowych i 16 pojedynków amatorskich z udziałem największych lokalnych talentów. Wieczór Walk 5 konsekwentnie realizuje swoją ideę, jaką jest stwarzanie najzdolniejszym zawodnikom i zawodniczkom z Małopolski możliwości na zdobycie bezcennego doświadczenia i promocję własnej osoby wśród fanów MMA.
 
14 grudnia zobaczymy w akcji aż 42 zawodników. W 5 walkach zawodowych, 15 walkach półzawodowym i jednym specjalnym pojedynku na zasadach BJJ No Gi zmierzą się ze sobą  przedstawiciele wszystkich krakowskich klubów oraz czołowych klubów z południa Polski.  

Wieczór Walk 5 już 14 grudnia w krakowskiej hali Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 6. Pierwsze walki rozpoczną się o godz. 16.00.  

Karta walk:

Karta główna (walki zawodowe, 3x5 minut):
70,3 kg: Michał Sobiech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Przemek Fajer (Yakiba Team/Natal Gold Team)
65,8 kg: Robert Ruchała (Grappling Kraków)  vs Dawid Kareta (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Sergiusz Uzarek (Silesian Cage Club) vs Kamil Krzewina (Shark Top Team Bytom)
56,7 kg: Kasjan Kaźmierczak(Kotwica MMA team)  vs Patryk Martynik (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Mateusz Pochopień ( Silesian Cage Club) vs Adam Rybczyński(Shark Top Team FitFabric)  
 
Walka specjalna (walka na zasadach BJJ No Gi, 2x4 minuty)
48,5 kg: Magdalena Czaban (Kotwica MMA team) vs Kamila Kwiatkowska (Rio Grappling Club Częstochowa)
 
Karta wstępna I (walki półzawodowe, 3x3 minuty)
70,3 kg: Dominik Wydra(Kotwica MMA team) vs Dawid Duda(Grappling Kraków, Animmals Zawiercie )
81 kg: Bartosz Kowal(Akademia Fenix Kraków) vs Krzysztof Florczak (Fight Fabric Challange)
77,1 kg: Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) vs Artur Kułak (Warszawskie Centrum Atletyki)
65,8 kg: Maciej Rębacz (Kotwica MMA team) vs Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)
56,7 kg: Barbara Grabowska (Szkoła Walki Drwala) vs Klaudia Cichoń (Dexters Team Nowy Sącz)
65,8 kg Roger Irlik(Kotwica MMA team) vs Rafał Młynarczyk (Oświęcimski Klub MMA)
77,1 kg: Jakub Cuber(Kotwica MMA team) vs Bogusław Koział (Halny Nowy Sącz)
 
Karta wstępna II (walki półzawodowe, 3x3 minuty)
93,0 kg: Szymon Petka (Kotwica MMA team) vs Stanisław Ogorzałek (Halny Nowy Sącz)
65,8 kg: Sebastian Olszowy(Grappling Kraków) vs Tobiasz Le (Octagon Team Cieszyn)
63 kg: Dawid Błachut(Kotwica MMA team) vs Kamil Szkaradek (Grappling Kraków)
77,1 kg: Jacek Buczko(Kotwica MMA team) vs Piotr Pytel (Combat Team Dębica)
70,3 kg: Gustaw Gośko (Grappling Kraków) vs Adam Muzyka (Spartakus Zakopane)
61,2 kg: Eryk Bałasz (Kotwica MMA team) vs Daniel Wojańczyk (Olimpus Fight Club Dąbrowa Górnicza)
61,2 kg: Julian Sudoł (Grappling Kraków) vs Michał Musiał (Silesian Cage Club)
77,1 kg: Maciej Ziemski (Kotwica MMA team) vs Jozef Zombek

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.