FFF 2: BĄTKOWSKI-SULEWSKI DODANE DO KARTY

Redakcja, Informacja własna

2019-12-12

Znany z pierwszej edycji gali FFF, porucznik Filip Bątkowski zmierzy się 21 grudnia na gali FFF 2 w Zielonej Górze ze starszym szeregowym Hubertem Sulewskim w jednym z pojedynków otwierających galę w hali CRS.

Filipa Bątkowskiego doskonale pamiętają widzowie pierwszej edycji gali FFF. W czerwcu członek 18 Dywizji Zmechanizowanej spotkał się w klatce z Kamilem Korzeniowskim i zaprezentował się znakomicie. 28-latek mimo że szybko doznał w walce złamania szczęki przewalczył pełen dystans i zwyciężył pojedynek w oczach sędziów. Tym samym porucznik Wojska Polskiego pozostał niepokonany w zawodowych starciach.

Hubert Sulewski również nie przegrał jeszcze żadnego pojedynku. Co ciekawe, członek 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej miał przyjemność walczyć na jednej z gal organizowanych przez swojego najbliższego przeciwnika. Starszy szeregowy regularnie startuje także w zawodach organizowanych przez polskie siły zbrojne i jest aktualnym Mistrzem Wojska Polskiego w starciach w bliskim kontakcie.