BELLATOR ZWOLNIŁ ZAWODNIKA PRZED DEBIUTEM

Organizacja Bellator postanowiła zwolnić jednego ze swoich zawodników, zanim ten zadebiutował w jej szeregach. Georgi Valentinov, bo nim mowa nie zawalczy w Bellatorze ze względu na swoją przynależność...

Według informacji podanych przez bloodyelbow.com bułgarski zawodnik jest podejrzany o działanie w grupie o nazwie "Zachodnia Sofia", zajmującej się chuligaństwem i szerzeniem noenazistostowskich, rasistowskich i faszystowskich poglądów. Valentinov widziany był na trybunach podczas meczów reprezentacji swojego kraju w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy, kiedy wykrzykiwał faszystowskie hasła czy salutował. 

Organizacja Bellator nie pozostała wobec tej sprawy obojętna i postanowiła zwolnić zawodnika, zanim ten oficjalnie dla niej zadebiutował. O swojej decyzji przedstawiciele organizacji powiedzieli portalowi bloodyelbow.com.

- Bellator traktuje takie sprawy bardzo poważnie, dlatego zdecydował się zwolnić Georgija Valentinova z jego kontraktu. Rasizm i związane z nim symbole nie będą tolerowane przez organizację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.