FAME UK 1: JMX ZASTOPOWAŁ GOLE W DRUGIEJ RUNDZIE

Wojciech Gola jeden z właścicieli organizacji FAME MMA od początku miał nadzieje, że pojawi się w karcie pierwszej edycji na wyspach brytyjskich. Ostatecznie plan powiodły się, bo wskoczył w zastępstwo, ale miał krótki okres na przygotowania.. Było to więc za mało na co-main event z Joelem Morrisem, który miał wyraźną przewagę wagi i warunków fizycznych.

Polak szukał swoich szans w kopnięciach i nie była to taka zła taktyka. ''JMX'' odgryzał się mocnymi uderzeniami, które robiły na oponencie wrażenie. Mieliśmy też pracę z klinczu, w której Anglik wyprowadzał kolana. Joel podkreślił swoją przewagę zdobywając obalenie i przechodząc do dosiadu. Zabrakło czasu, a Wojtek wytrwał ciężkie chwile.

W drugiej rundzie kopnięcia Morrisona były kluczowe, bo widoczne było, że Gola z każdym następnym będzie to jeszcze bardziej odczuwał. Była też przerwa z powodu kopnięcia w kroczę, które Wojtek mógł mocno odczuć. Walka wznowiona, a Joel wyprowadza mocny sierpowy, którym rzuca na deski rywala, a ciosami z góry dokańcza dzieła zniszczenia..

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.