NA ŻYWO: XXXIX MTB 'ZŁOTA RĘKAWICA WISŁY KRAKÓW'

Poznaliśmy wszystkich finalistów (retransmisja TUTAJ >>>) XXXIX Międzynarodowego Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły Kraków, przyszedł czas na finał. Przed nami 8 walk seniorów i i 7 starć w grupie wiekowej Junior. Komentarzem ubarwi bezpośrednią relację sędzia boksu zawodowego Włodzimierz Kromka, który wprost z gali w Żyrardowie przyjechał do Krakowa, aby poprowadzić studio z wywiadami.

Zestawienie par  pojedynków na 15 grudnia 2019 godzina 11:00

Juniorzy
Finał kategorii 52kg

Gabriel Blezień (Polska) vs Oskar Dębinski (Polska)
Finał kategorii 56kg
Paweł Brach (Polska) vs Dawid Turek (Polska)
Finał kategorii 60kg
Piotr Niewiadomski (Wisła Kraków) vs Lassana Konate (Francja)
Finał kategorii 64kg
Krystian Szymański (Polska) vs Oliwier Zamojski (Polska)
Finał kategorii 69kg
Kewin Gibas (Polska) vs Jakub Baranowski (Gwardia Wrocław)
Finał kategorii 81kg
Maksym Havryshchuk (OKB Odra Opole) vs Wojciech Dyrkacz (Stal Rzeszów)
Finał kategorii +91kg
Szymon Golonka (Superfighter Nowy Sącz) vs Szczepan Szmyd (Stal Rzeszów)
 
Seniorzy
Finał kategorii 63kg

Filip Oszczepalski (Fighter Kielce) vs Bartłomiej Przybyła (JKB Jawor Team Jaworzno)
Finał kategorii 69kg
Zidane Semedo (Francja) vs Miłosz Edelmuller (Golden Team Nowy Sącz)
Finał kategorii 69kg
Daniel Piotrowski (CKB Potężnie Ciechocinek) vs Filip Dzubara (Słowacja)
Finał kategorii 75kg
Mehdi Fayad (Francja) vs Bartek Skórka (KKS Sporty Walki Poznań)
Finał kategorii 75kg
Michał Bulanda (Niezrzeszony MZB - Nowy Sącz) vs Wiktor Czopek (Akademia Boksu Gortata)
Finał kategorii 81kg
Ralph Etienne (Francja) vs Klemens Szczepaniak (Tiger Tarnów)
Finał kategorii 91kg
Mateusz Kowalczyk (Desant Kraków) vs Tomasz Kot (Guernsey - Anglia)
Finał kategorii +91kg
Łukasz Banach (OKB Odra Opole) vs Damian Knyba (BSB Astoria Bydgoszcz)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.