FFF 2: HABA-PAWICKA OSTATNIĄ DODANĄ WALKĄ W SOBOTĘ

Justyna Haba i Klaudia Pawicka spotkają się w kwadratowej klatce 21 grudnia na FFF 2 w Zielonej Górze. Panie otworzą kartę wstępną sobotniego wydarzenia.

Justyna Haba ma na koncie już dwa pojedynki, oba stoczone w dalekiej Japonii. Zawodniczka Gracie Barra Rzeszów zmierzyła się na galach Rizin 14 i Rizin 15 odpowiednio z Shinju Nozawa-Auclair i Kaną Watanabe. Pierwszy pojedynek wygrała przez poddanie w drugiej rundzie, a w ostatnim boju musiała uznać wyższość rywalki.

Reprezentantka Akademii Sportów Walki Wilanów również stoczyła do tej pory dwa zawodowe starcia, ale nie zanotowała żadnej wygranej. Klaudia Pawicka jest utytułowaną zawodniczką w formułach uderzanych i kopanych. Jedną z takich walk stoczyła w Japonii na gali Shoot Boxing Girls S-Cup 2016. Pawicka ma na koncie między innymi tytuł Mistrzyni Polski w sanda. Była także Mistrzynią Polski w thaiboxingu oraz brązową medalistką Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Po raz ostatni widzieliśmy warszawiankę w akcji w maju podczas Bushido FC.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.