FFF 2: UDANY DEBIUT KAROLINY BRZUSZCZYŃSKIEJ

To była już druga walka kobiet podczas FFF 2 w Zielonej Górze! Udanym debiutem może popisać się Karolina Brzuszczyńska (1-0), która po całym dystansie pokonała na punkty również debiutujacą Patrycję Zahorską (0-1). Techniki znakomitej w tym starciu nie było, ale serducha obu Paniom nie można odmówić.

Podopieczna Antka Chmielewskiego już na początku walki postraszyła rywalkę próbą gilotyny. Patrycja wytrzymała ciężki moment, ale musiała bronić się również w stójce, gdy z ciosami ruszyła oponentka. Mieliśmy trochę klinczu, a w końcówce ''Way of Blonde'' ponownie napierała ciosami.

Techniki brakuje, ale jedno jest pewne tym dziewczynom nie brakuje zawzięcia. Nie było przestoju, a ciągłe akcje, które w większości i w drugiej rundzie prezentowała Brzuszczyńska. W końcówce swoje momenty miała ''Lady Squat'', która dochodziła do głosu - kopnięcia oraz obszerne ciosy.

W trzeciej odsłonie brakowało prądu dla obu zawodniczek, ale to była najlepsze 3-minuty w wykonaniu Zahorskiej. ''Way of Blonde'' ponownie ruszała z akcją ciosów, ale parokrotnie dostała z kontry. Patrycja ponownie urzyła kopnięć i po jednym z nich widzieliśmy spore rozcięcie na twarzy rywalki.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.